متن کامل خبر


 
فراخوان شرکت در بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

خلاصه خبر: فراخوان شرکت در بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دی ماه 1396 در دو قسمت برگزار می‌گردد

شرایط شرکت در جشنواره:

 1. افرادی که مایل به شرکت در گروه‌های محققین و محققین جوان یا دانشجو در هر کمیته هستند لازم است پس از ثبت نام، کارنامه پژوهشی 8 سال گذشته شامل مقالات – کتب تألیفی و پتنت خارجی (از سال 1389 یا 2010 و به بعد) را از طریق سامانه الکترونیکی جشنواره ارسال نمایند.
 2. محقق جوان، داوطلبان متولد 1361و به بعد (با ارائه تصویر شناسنامه) و محقق دانشجو، داوطلبان متولد 1357 و به بعد (با ارایه تصویر شناسنامه وگواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مربوطه) را شامل می گردد .
 3. افرادی که مایل به شرکت در بخش ابداعات، اختراعات و فناوری در حیطه‌های علوم پزشکی می‌باشند لازم است پس از ثبت شرح کامل ابداع یا اختراع، کارنامه پژوهشی 8 سال اخیر خود (از سال 1389یا 2010 و به بعد) را به انضمام مستندات لازم از طریق سامانه جشنواره ارسال نمایند. فقط در موارد استثنایی طبق نظر داوران شرط ارائه مقاله منتفی خواهد شد.
 4. بر اساس آئین نامه بنیاد ملی نخبگان جهت استفاده از مزایای بنیاد لازم است سهم مشارکت داوطلب کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری حداقل 45 درصد باشد.
 5. محققینی که دارای مقاله ای با شرایط زیر باشند می توانند در هریک از کمیته های علوم پایه پزشکی یا علوم بالینی و سلامت در گروه پژوهش برتر ثبت نام نموده و مقاله خود را ارسال نمایند.
  الف) داوطلب نویسنده اول یا مسئول باشد.
  ب) مقاله در سه سال اخیر (1394 یا 2015 و به بعد) در مجلات معتبر علمی داخلی یا خارجی چاپ شده باشد.
  ج) مقاله دارای حداقل Citation 30 در ISI باشد.
  د) IF مجله حداقل 10 باشد یا مقاله در 10% اول نشریات تخصصی موضوع مقاله چاپ شده باشد.
 6. کلیه داوطلبان گروه پژوهش برتر و کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری لازم است موافقت نامه همه همکاران خود را آپلود نمایند، در غیر این صورت پرونده به کمیته داوران ارسال نخواهد شد.
 7. دانشگاه ها، دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مجلات علمی، پژوهشی مصوب علوم پزشکی کشور مطابق شاخص های تعریف شده در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارزشیابی و امتیازدهی می شوند و برترین ها به دبیرخانه جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی معرفی می گردند.
 8. سازمان های غیردولتی، شرکت ها، مؤسسات، انجمن های خیریه و انجمن های علمی حامی پژوهش های علوم پزشکی در صورت داشتن شرایط لازم پس از ثبت نام، مستندات و تأییدیه های انجام فعالیت های پژوهشی سازمان را با تأیید بالاترین مقام مسئول مؤسسه مربوطه به دبیرخانه جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ارسال می نمایند.

ثبت نام: متقاضیان می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام نمایند.

آغاز ثبت نام: 1396/7/22

پایان ارسال مدارک: 1396/8/22

آدرس: تهران-شهرک غرب- بلوار فرحزادی- بلوار ایوانک- بین فلامک و زرافشان- ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی- بلوکA- طبقه 13

تلفن: 81455417

پست الکترونیک : razihbi@gmail.com

آدرس الکترونیکی: razi.research.ac.ir

22 آبان 1396 / تعداد نمایش : 799