متن کامل خبر


 
بخش دوم سامانه پارسه برای بارگذاری پایان‌نامه و رساله راه اندازی شد

خلاصه خبر: بخش دوم سامانه پارسه برای بارگذاری پایان‌نامه و رساله راه اندازی شد. در این مرحله به صورت آزمایشی دانشجویان دانشکده‌های علوم ریاضی و منابع طبیعی و علوم دریایی می توانند از اول بهمن ماه از خدمات این سامانه استفاده کنند.

در راستای طرح تحول راهبردی دانشگاه و روال کتابخانه مرکزی، بخش دوم سامانه پارسه جهت بارگذاری پایان‌نامه و رساله راه اندازی شد.
بنا بر اعلام کتابخانه مرکزی دانشگاه، دانشجویان دانشکده‌های علوم ریاضی و منابع طبیعی و علوم دریایی می توانند از تاریخ اول بهمن ماه سال جاری بدون مراجعه حضوری، مستندات پایان‌نامه و رساله خود را به کتابخانه مرکزی، ارسال کنند.
برای این منظور دانشجویان دو دانشکده مذکور می بایست ابتدا به آدرس parseh.modares.ac.ir مراجعه کرده و طبق راهنما، اطلاعات و فایل‌های مورد نظر را که بر اساس آیین نامه پژوهشی تهیه شده و به تأیید استاد راهنما رسیده است، در سامانه بارگذاری نمایند و پس از تأیید کارشناس مربوط، جهت تحویل نسخه چاپی به گروه خدمات فنی کتابخانه مرکزی مراجعه کنند.
دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه ابهام یا اشکال در بارگذاری مستندات، با شماره های داخلی 4054 یا 4055 تماس بگیرید.
گفتنی است خدمات فوق به تدریج برای سایر دانشکده‌ها نیز راه‌اندازی خواهد شد.

25 دی 1397 / تعداد نمایش : 384