متن کامل خبر


 
هشتمین همایش "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" برگزار می‌شود

خلاصه خبر: سازمان نوسازی مدارس کشور هشتمین همایش و نمایشگاه ملی و اولین همایش بین‌المللی "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" را اسفندماه سال جاری در دانشگاه یزد برگزار می کند.

سازمان نوسازی مدارس کشور در راستای اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با همکاری جمعی از اساتید و صاحب‌ نظران معماری کشور، هشتمین همایش مدرسه ایرانی معماری ایرانیرا در تراز سند برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری از 14 تا 16 اسفند ماه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد برگزار می کند.
این همایش در بخش های علمی (مقاله نویسی)، طراحی و عکاسی و حول موضوعات؛ هویت بخشی به فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی و احیاء معماری اسلامی ایرانی با رعایت الگوهای بومی، الگوهای توسعه پایدار در آمایش سرزمین و اقتضائات محیط‌های آموزشی، تربیتی و جمعیتی، مکان‌یابی مدارس و مراکز، تکنولوژی ساخت و صنعتی‌سازی، مدرسه سبز و ملاحظات ارگونومیک و فضاهای آموزشی برگزار می شود.
متقاضیان برای شرکت در همایش مذکور می‌توانند چکیده مقالات خود را تا 10 آذرماه و طرح‌ها را تا 15 بهمن ماه به دبیرخانه همایش واقع در اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ارسال و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی  http:/www.dres.ir  مراجعه کنند.

12 آبان 1397 / تعداد نمایش : 106