متن کامل خبر


 
معاون جدید پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه منصوب شد

خلاصه خبر: با حكم رییس دانشگاه، دکتر سید مهدی موسوی به سمت معاون پشتیبانی و منابع انسانی منصوب شد.

در اين حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده آمده است: نظر به مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه منصوب می شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و در نظر گرفتن برنامه راهبردی دانشگاه به ویژه در راستای تحول ساختار و تشکیلات دانشگاه، ساماندهی فضاهای کالبدی دانشگاه، ارتقای کیفی سیستم اداری، بهینه سازی نیروی انسانی و تنوع بخشی درآمدها با تدبیر شایسته در فضای صمیمی و همدلی گام های مؤثری بردارید. همچنین امیدوارم با بهره گیری از توان علمی و تجارب همه همکاران در تحقق اهداف دانشگاه موفق و مؤید باشید.
همچنين رییس دانشگاه در نامه ای جداگانه از دكتر محسن محمدزاده به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدی سمت معاونت پشتیبانی و منابع انسانی تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر موسوی دانشیار گروه باستان شناسی دانشکده علوم انسانی است. وی سابقه ی خدمت به عنوان معاون اداری مالی دانشكده منابع طبیعی و علوم دريايی، معاون اداری مالی دانشكده علوم انسانی، مدير دانشجويی دانشگاه، معاون اداری و مالی دانشگاه مازندران، معاون پژوهشی پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری كشور، معاون اداری مالی و مديريت منابع پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی دانشگاه و معاون توسعه مديريت و منابع بنیاد ملی نخبگان را در کارنامه اجرایی خود دارد.

1 مرداد 1397 / تعداد نمایش : 1139