متن کامل خبر


 
درخشش تیم دو و میدانی دانشگاه تربیت مدرس در مسابقات دانشگاه های منطقه یک کشور

خلاصه خبر: تیم دانشگاه تربیت مدرس با کسب 8 مدال طلا، یک نقره و یک برنز به عنوان سومی مسابقات دوومیدانی دانشجویان منطقه یک کشور دست یافت.

در پایان رقاب های دو و میدانی دانشجویان دانشگاه های منطقه یک کشور که به میزبانی دانشگاه تهران برگزار گردید، تیم دانشگاه تربیت مدرس موفق شد 4 مدال طلا در ماده100Í4 متر امدادی، 4 مدال طلا در ماده 400Í4، یک مدال نقره در ماده 200 متر و یک مدال برنز در ماده 110 متر با مانع از آن خود کند و به عنوان سومی تیمی دست یابد.
بر این اساس در ماده100Í4 متر امدادی، سجاد دلیر، سعید ستاری، بهمن آقایی، عقیل حق دادی و در ماده 400Í4 مسعود صفری، سجاد دلیر، بهمن آقایی، عقیل حق دادی، موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی شدند. سجاد دلیر در ماده 200 متر عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به خود اختصاص داد و علی محمدی دونده ماده 110 متر با مانع نیز مدال برنز این ماده را به گردن آویخت.
گفتنی است این رقابت ها 19 تا 20 اسفندماه در پیست دو و میدانی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران با حضور 10 تیم برگزار شد که تیم دانشگاه تهران و تیم دانشگاه خوارزمی به ترتیب به عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات دست یافتند.

22 اسفند 1396 / تعداد نمایش : 242