متن کامل خبر


 
اولین کنفرانس بین المللی مدل سازی اطلاعات ساختمان برگزار می شود

خلاصه خبر: اولین کنفرانس بین المللی مدل سازی اطلاعات ساختمان(BIM) با شعار "بیم، ضرورت، چالش ها و افق های پیش رو" 7 و 8 اسفند ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می شود.

اولین کنفرانس بین المللی مدل سازی اطلاعات ساختمان BIMبنا بر اهمیت توسعه فناوری های طراحی، مهندسی و ساخت پروژه های کشور با حضور اساتید صنعت و دانشگاه از داخل کشور و متخصصانی ازکشورهای استرالیا، ایتالیا، انگلیس، آمریکا و آلمان حول محورهای؛ 1-مباحث حاکمیتی، سازمانی و زیر ساخت های توسعه BIM، 2-کاربردها و مزایای BIM در دوره عمر پروژه و 3- ابزارها، تکنیک ها و فناوری های مرتبط با BIM طی روزهای 7 و 8 اسفندماه در مرکز همایش پاکدامن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می شود.
برگزاری میزگردهای تخصصی با حضور دستگاه های اجرایی کشور، کارگاه های آموزشی، سخنرانی های علمی، ارائه مقالات پژوهشی و برپایی نمایشگاهی از توانمندی های شرکتهای داخلی در زمینBIM ، از دیگر بخش های این کنفرانس بین المللی است.
گفتنی است این کنفرانس دارای امتیاز ارتقاء پایه نظام مهندسی برای تمامی رشته های مهندسی از پایه 3 به 2 و 2 به 1 برای شرکت کنندگان می باشد. همچنین دکتر مجتبی عزیزی (مدیر و دبیرعلمی کنفرانس)، دکتر حمزه شکیب و دکتر احسان ا... اشتهاردیان (عضو شورای سیاست گذاری کنفرانس) از اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس می باشند.

25 بهمن 1396 / تعداد نمایش : 1551