متن کامل خبر


 
برگزاری سمينار "حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره " در دانشگاه تربیت مدرس

خلاصه خبر: سمينار و كارگاه "حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره در شهر" (Smart Moving cities) 29 و 30 آذرماه جاری در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

سمينار و كارگاه حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره در شهر (Smart Moving cities) 29 و 30 آذرماه جاری در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
انجمن علمی طراحی شهری دانشگاه تربیت مدرس با همکاری شرکت Move Mobility و Dutch Cycling Embassy از کشور هلند، سمينار و كارگاه دو روزه‌ حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره را با سرفصل های؛ مفاهيم، نظريه‌ها و تجربه‌های بین‌المللی در برنامه‌ریزی منسجم حمل و نقل شهری، تحليل سياست‌ها و برنامه‌هاي وزارت راه‌وشهرسازي در حوزه‌ي حمل‌ونقل شهري، چالش‌هاي حمل‌ونقل منسجم و هوشمند تهران، کارگاه برنامه‌ريزي حمل‌و‌نقل منسجم و هوشمند در منطقه 22 تهران و معرفي نرم‌افزار Move Meterبرگزار می کند.
علاقمندان می توانند برای اطلاع از هزينه‌ و نحوه‌ي ثبت‌نام و برنامه‌ي كامل سمينار و كارگاه به سايتwww.Fups2018.com بخش Events مراجعه و سوالات خود را با ايميل tmuudf@gmail.com در ميان بگذارند و يا در ساعات 8 تا 13 با شماره 09376716278 تماس حاصل نمایند. همچنین آخرین مهلت ثبت نام 24 آذرماه تعیین شده است.لينك گروه تلگرام: https://t.me/joinchat/BDF7MUOH2q2URSXLrN6T_g نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در دسترس علاقمندان می باشد.
گفتنی است در پایان سمینار، گواهينامه‌ شرکت در برنامه ازطرف Dutch Cycling Embass به شرکت کنندگان ارائه می شود.

14 آذر 1396 / تعداد نمایش : 290