متن کامل خبر


 
سومین همایش بزرگداشت پرویز دهداری در دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: مراسم یادبود مرحوم پروزیر دهداری با هدف پرورش اخلاق در ورزش برگزار شد.

مراسم یادبود مرحوم پروزیر دهداری با هدف پرورش اخلاق در ورزش برگزار شد.
بزرگداشت زنده یاد پرویز دهداری پیشکسوت فوتبال ایران با حضور اساتید دانشگاه، پیشکسوتان، مربیان و برخی از بازیکنان فوتبال به همت انجمن علمی و دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس پنجم آذرماه در سالن جابربن حیان برگزار شد.
مرحوم پرویز دهداری که سابقه مربیگری در تیم های هما، شاهین و تیم ملی فوتبال ایران را داشت در سال ۱۳۷۱ چشم از دنیا فرو بست که با توجه به اخلاق و منشی که داشت و رعایت نظم و انضباط در بین فوتبالیست ها به معلم اخلاق مشهور است.
در این همایش چهره های شاخصی مانند علی دایی ، حسین فرکی، حمید استیلی، مهدی مناجاتی، حمید جاسمیان، حمید علیدوستی، حسن حبیبی، فرشاد پیوس ، احمد سجادی، رضا درویش، محمد احسانی، نادر فریادشیران، ناصر فریادشیران، عبدالحمید احمدی، ناصر ابراهیمی، فرامرز ظلی، علی خسروی، عزیزالله محمدی،بهرام میرشیبانی، عباس هاشم پور، برهام میرشیبانی و رضا وطنخواه حضور داشتند.
برگزار کنندگان این مراسم با اهدای تابلو فرش منقش به چهره علی دایی و نشان تقدیر از آقای گل جهان تقدیر به عمل آوردند. همچنین مهدی مناجاتی و فرامرز ظلی دیگر افرادی بودند که در این مراسم از زحمات آنها برای ترویج اخلاق ورزشی تجلیل شد.

سومین همایش بزرگداشت پرویز دهداری

7 آذر 1396 / تعداد نمایش : 1190