متن کامل خبر


 
رویداد علوم پایه و کارآفرینی (ساینترو FSE2017) در دانشگاه برگزار مي شود

خلاصه خبر: اولین رویداد علوم پایه و کارآفرینی (ساینترو FSE2017) با هدف «فرهنگ سازی و ترویج روحیه کارآفرینی و ارائه‌ی آموزش‌های مقدماتی در حوزه کسب و کارهای مرتبط با موضوعات مختلف علوم پایه»، دوم آذرماه در سالن جابربن حیان دانشگاه برگزار مي شود.

اولین رویداد علوم پایه و کارآفرینی (ساینترو FSE2017) با هدف «فرهنگ سازی و ترویج روحیه کارآفرینی و ارائه‌ی آموزش‌های مقدماتی در حوزه کسب و کارهای مرتبط با موضوعات مختلف علوم پایه»، دوم آذرماه در سالن جابربن حیان دانشگاه برگزار مي شود.
این رویداد که از سوي موسسه‌ی نوآوری علوم و فنون ایران و با حمایت پارک علم و فناوری و دفتر پژوهش‌های کاربردی و فناوری معاونت پژوهشی دانشگاه برگزار می‌شود، میزبان کارشناسان، اساتید و دانشجویان حوزه‌ی علوم پایه و کارآفرینی و علاقه‌مندان به کسب و کارهای علمی خواهد بود.
رویداد علوم پایه و کارآفرینی ساینترو که برای اولین بار برگزار می‌شود، تلاش دارد تا با فرهنگ سازی و ترویج روحیه‌ی کارآفرینی و ارائه‌ی آموزش‌های مقدماتی در حوزه‌ی کسب وکار مبتنی بر علوم پایه، قدمی در راه توسعه کسب و کارهای علمی بردارد.
در حاشیه‌ی این رویداد، گالری پوستر شرکت‌های دانش بنیان، واحدهای فناور و استارتاپ‌های فعال در حوزه‌ی علوم پایه نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. این گالری فرصت مناسبی است تا از یک طرف شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر علم انجام می‌دهند، در یک محیط مناسب دانشگاهی به معرفی خود بپردازند و از طرف دیگر شرکت کنندگان رویداد که دانشجویان، اساتید، فارغ التحصیلان و علاقه‌مندان به علم، به ویژه علوم پایه هستند؛ ضمن آشنایی با فعالیت‌های مرتبط با حوزه‌های تحصیلی خود و فضای شغلی و چشم انداز آینده‌ی کاری خود، از نزدیک با فعالین این حوزه‌ها به بحث و تبادل نظر بپردازند.
علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وبسایت رویداد به آدرس http://iranfse.ir و یا لینک ثبت ‌نام به آدرس http://evand.com/events/scientro مراجعه کنند.

30 آبان 1396 / تعداد نمایش : 864