متن کامل خبر


 
برگزاری نشست مشترک هیأت رییسه دانشکده کشاورزی با مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم

خلاصه خبر: نشست مشترک هیأت رئیسه دانشکده کشاورزی با مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری روز یکشنبه چهاردهم آبان ماه در دفتر ریاست دانشکده برگزارشد.

نشست مشترک هیأت رئیسه دانشکده کشاورزی با مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری روز یکشنبه چهاردهم آبان ماه در دفتر ریاست دانشکده برگزارشد.
در ابتدای این جلسه که با حضور دکتر مهرا... رخشانی مهر مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی و دکتر مسعود شمس بخش مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم برگزار شد، دکتر علی اصغر طالبی رئیس دانشکده، به معرفی دانشکده کشاورزی پرداخت و در ادامه پیرامون طرح های عمرانی و طرح های نیمه تمام دانشکده بحث و گفتگو شد.
رئیس دانشکده کشاورزی در خصوص طرح های عمرانی نیمه تمام دانشکده که در راستای توسعه ی فضای آموزشی، آزمایشگاه ها و سالن اجتماعات در فاز جدید دانشکده در دست ساخت است، توضیحاتی ارائه و خواستار رسیدگی و تخصیص بودجه ی مورد نظر برای تکمیل پروژه ی مذکور شد. در این رابطه طرفین پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ کردند.
گفتنی است پس از این جلسه، هیأت رئیسه ی دانشکده به اتفاق هیأت مدعو از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همراهی مهندس امین دهقانی مدیر دفتر فنی، از طرح های عمرانی نیمه تمام دانشکده بازدید کردند.

23 آبان 1396 / تعداد نمایش : 706