متن کامل خبر


 
تقدیر از تلاش دکتر امین ناصری در نشست شورای دانشگاه

خلاصه خبر: در نشست 24 مهرماه شوراي دانشگاه،‌ توديع و معارفه معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه برگزار شد.

در نشست 24 مهرماه شوراي دانشگاه،‌ توديع و معارفه معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه برگزار شد.
دكتر احمدي رييس دانشگاه در اين نشست ضمن تقدير از زحمات دكتر امين ناصري اظهار داشت: دكتر امين ناصري در زمان تصدي معاونت فرهنگي، دوره درخشاني در در زمينه فعاليت هاي فرهنگي در دانشگاه رقم زدند و از سرمايه ها و منابع ارزشمند علمي و فرهنگي داخل و خارج از دانشگاه به خوبي استفاده كردند. توسعه انجمن هاي علمي دانشجويي كه از موتورهاي نوآوري و انگيزشي در دانشجويان است از جمله فعاليت هاي بسيار خوبي بود كه در زمان مديريت ايشان انجام شد.
دكتر امين ناصري نيز تصريح كرد: كار فرهنگي در ايران كه ستاره هاي فرهنگش در آسمان جهان مي درخشد كاري بسيار افتخار آميز است و حضور من در معاونت فرهنگي دانشگاه نيز براي من باعث افتخار بود و همواره سعي كرديم اين معاونت تازه تاسيس را با كمك و حمايت رييس دانشگاه ساماندهي كنيم كه در اولين قدم، ‌سند راهبردي معاونت فرهنگي تدوين شد و اهداف استراتژيك در آن تعريف شد و توانستيم تمامي فعاليت ها را در اين معاونت بر اساس ماموريت هاي 14 گانه سند راهبردي آن پيش ببريم كه پس از تدوين طرح تحول راهبردي دانشگاه، سند راهبردي معاونت فرهنگي به عنوان الحاقيه آن تعريف شد.
وي افزود: در سال 95 تعداد نشريات دانشجويي دانشگاه به 46 نشريه و تعداد انجمن هاي دانشجويي به 108 رسيد.
410 برنامه از سوي انجمن هاي علمي در سال 95 انجام و 166 مسابقه در دانشگاه برگزار شد و تعداد كانون هاي فرهنگي دانشگاه نيز به 14 كانون افزايش يافت. برگزاري 87 اردو، 37 برنامه نمايش و نقد فيلم، 123 مراسم ديني و ادعيه و 530 برنامه در خوابگاه ها از ديگر فعاليت هاي معاونت فرهنگي در سال 95 مي باشد.
وي تصريح كرد: برنده مسابقات قرآني در سال 95 و كسب رتبه هاي برتر دانشگاه در بخش فعاليت هاي فرهنگي از ديگر موفقيت هاي دانشگاه در زمينه امور فرهنگي مي باشد.
وي در پايان سخنان خود براي دكتر ناطق معاون جديد فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آرزوي موفقيت نمود و ابراز اميدواري كرد كه ايشان بتواند هر چه بيشتر حركت فرهنگي دانشگاه را رو به جلو پيش ببرد.
در ادامه دكتر ناطق معاون جديد فرهنگي دانشگاه در سخناني اظهار داشت: حضور در عرصه فرهنگي اين دانشگاه باعث افتخار است و اميدوارم بتوانم در عرصه فرهنگي دانشگاه گام هاي موثري بردارم.
در ادامه رييس دانشگاه از دكتر صارمي عضو هيات علمي دانشكده هنر و معماري و آقاي بواشيه مدير بودجه دانشگاه به دليل تلاش هاي پيگيرانه و مسئولانه ايشان در نامگذاري خط 7 ايستگاه مترو به نام "دانشگاه تربيت مدرس" تشكر و قدرداني كرد.
در پايان لوح تقدير و حكم دكتر امين ناصري و دكتر ناطق و نيز لوح تقدير آقاي صارمي و آقاي بواشيه از سوي رييس دانشگاه به آنان اهدا شد.

29 مهر 1396 / تعداد نمایش : 579