متن کامل خبر


 
آغاز مجدد عملیات فنس کشی اراضی باغ گیاهشناسی پارک علم و فناوری دانشگاه

خلاصه خبر: عملیات فنس کشی اراضی باغ گیاهشناسی پارک علم و فناوری دانشگاه که علی رغم موافقت کمیته فنی حریم شهرداری تهران و مجوزهای صادره از سوی معاونت شهرسازی و معماری، به دلیل پاره ای مداخلات عوامل شرکت شهربان و حریم بان متوقف شده بود، مجددا از روز 28 مهرماه از سر گرفته شد. دانشگاه تربیت مدرس طبق مجوز صادر شده تا پایان روز نهم آبانماه فرصت دارد عملیات فنس کشی را به اتمام رساند.

عملیات فنس کشی اراضی باغ گیاهشناسی پارک علم و فناوری دانشگاه که علی رغم موافقت کمیته فنی حریم شهرداری تهران و مجوزهای صادره از سوی معاونت شهرسازی و معماری، به دلیل پاره ای مداخلات عوامل شرکت شهربان و حریم بان متوقف شده بود، مجددا از روز 28 مهرماه از سر گرفته شد. دانشگاه تربیت مدرس طبق مجوز صادر شده تا پایان روز نهم آبانماه فرصت دارد عملیات فنس کشی را به اتمام رساند.
درخواست فنس کشی اراضی باغ گیاهشناسی پارک علم و فناری دانشگاه تربیت مدرس در هفتادمین جلسه کمیته فنی حریم شهر تهران مورخ 27 خردادماه 1396 مطرح و مقرر گردید که فنس کشی اراضی متعلق به دانشگاه تربیت مدرس واقع در حریم شهرداری منطقه 4 تهران با استفاده از فنس حداکثر تا ارتفاع 1 و نیم متر ظرف مدت 3 ماه از تاریخ ابلاغ نامه به شهردار منطقه 4 ( 9/5/1396) بلامانع می باشد.
گفتنی است با آغاز عملیات فنس کشی علی رغم مجوزهای صادره، عوامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری منطقه 4 اقدام به توقف فنس کشی، قلع و قمع، ورود به محوطه پارک و ملک دانشگاه نموده و ضمن تخریب اموال دولت و ایجاد خسارت برای دانشگاه تربیت مدرس، مانع انجام عملیات شدند. دانشگاه تربیت مدرس پس از طرح شکایت در دادسرای عمومی و انقلاب با توجه به محدودیت سه ماهه ی مجوز صادره (فرصت 10 روزه ی باقیمانده) و ضمن هماهنگی با کلانتری حکیمیه و پلیس پیگیری فاتب، عملیات فنس کشی اراضی مذکور را از ساعت 8 تا 17 روز های 28 مهر تا 9 آبان از سر گرفت.

29 مهر 1396 / تعداد نمایش : 958