متن کامل خبر


 
صعود سراسری بانوان دانشگاهی به کلک چال

خلاصه خبر: دانشگاه تربیت مدرس به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، "همایش صعود سراسری به کلک چال" را با حضور بانوان دانشگاهی 29 مهرماه جاری برگزار می کند.

دانشگاه تربیت مدرس به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، همایش صعود سراسری به کلک چال را با حضور بانوان دانشگاهی 29 مهرماه جاری برگزار می کند.
مرکز تربیت بدنی دانشگاه در چهارمین روز از هفته تربیت بدنی با هدف ایجاد پویایی و نشاط در محیط دانشگاهی و به منظور یادبود کوهنورد فقید فاتح اورست محمد اوراز، برنامه یک روزه پیاده روی به کلک چال را با حضور مسئولین، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان خانم دانشگاه های سطح تهران و البرز میزبانی می کند.
برنامه یک روزه همایش صعود سراسری به کلک چال روز شنبه 29 مهرماه جاری با حضور بانوان دانشگاهی از مقابل درب اصلی پارک جمشیدیه آغاز و با پیاده روی به سمت تپه نورالشهدا، اهدا گل بر مزار شهیدان و قرائت فاتحه، سخنرانی و صرف ناهار در پناهگاه ادامه می یابد.
بانوان دانشگاهی تربیت مدرس می توانند جهت ثبت نام و حضور در جلسه توجیهی روز چهارشنبه 26 مهرماه از ساعت 13 تا 15 به مرکز تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای کلیه بانوان دانشگاهی آزاد می‌باشد و به همراه داشتن کفش و تجهیزات مناسب کوهنوردی برای صعود الزامی است.
گفتنی است هفته تربیت بدنی و ورزش با شعار ورزش ، سلامت، فرهنگ و امید از 26 مهرماه آغاز و تا دوم آبان ادامه خواهد داشت. در تقویم سالانه کشور 26 مهر به نام روز تربیت بدنی و ورزش نام گذاری شده است.

25 مهر 1396 / تعداد نمایش : 1058