متن کامل خبر


 
مسابقه فيلم و عكس دانشگاه تربيت مدرس

خلاصه خبر: پذیرش آثار شرکت کنندگان در مسابقه فيلم و عكس دانشگاه تربيت مدرس تا 10 آذرماه ادامه دارد.

پذیرش آثار شرکت کنندگان در مسابقه فيلم و عكس دانشگاه تربيت مدرس تا 10 آذرماه ادامه دارد.
واحد بین الملل دانشگاه با هدف ارتقای پورتال بین الملل مسابقه فیلم و عکس دانشگاه تربیت مدرس را با موضوعات و محورهای معرفي توانمندي ها و فعاليت هاي دانشگاه، معرفي اساتيد و گروه هاي آموزشي، معرفي دانشجويان فارغ التحصيل و مشغول به تحصيل، معرفي دانشجويان بين المللي و مناظر و محوطه دانشگاه برگزار و آثار شرکت کنندگان را تا دهم آذرماه پذیرش می کند.
بر اساس اعلام برگزارکنندگان مسابقه، هر عكاس مي تواند حداكثر 10 تك عكس و 2 مجموعه عكس ارسال نمايد. عكس ها بايد به صوت فايل jpeg و اندازه ضلع بزرگ حداقل 3500 پيكسل و با وضوح 300 DPI به همراه شناسنامه كامل عكس ها در يك فايل Wor و فيلم ها نيز بايد با حداقل كيفيت HD و در زمان بندي 1 الي 3 دقيقه تهیه و به رايانامه مسابقه ارسال شوند. عكس ها و فيلم ها بايد در فاصله سال هاي 1388 تا 1396 ثبت شده باشند. شرکت کنندگان باید مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگي، شماره تماس و نشاني را به همراه آثار ارسال كنند.
پذيرش آثار که از اول مرداد ماه آغاز شده تا 10 آذرماه  ادامه دارد و علاقه مندان مي توانند با مراجعه حضوري به واحد بين الملل دانشگاه واقع در طبقه دوم ساختمان خوارزمي يا از طريق نشانی
Gradadmissions.int@gmail.com و Gradadmissions.int@modares.ac.ir آثار خود را ارسال نمايند.
گفتنی است، برگزار كنندگان مسابقه حق استفاده از آثار پذيرفته شده را با ذكر نام در كتاب، آگهي ها و ديگر محصولات و اقلام تبليغي خود دارند.

24 مهر 1396 / تعداد نمایش : 1680