متن کامل خبر


 
رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد در سمت خود ابقاء شد

خلاصه خبر: با حکم رئیس دانشگاه، دکتر سید حمید خداداد حسینی در سمت رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه ابقاء شد.

با حکم رئیس دانشگاه، دکتر سید حمید خداداد حسینی در سمت رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه ابقاء شد.
در این حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است:نظر به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي جنابعالي درسمت رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد به مدت دو سال ابقاء می شوید.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردي دانشگاه با تدبير و عزم قوی و استفاده از تمام توان و تجارب علمي همه همكاران گرانقدر در فضای صمیمی و پر از نشاط و امید در ارتقای علمی و معنوی دانشکده و تحقق اهداف دانشگاه موفق و مؤيد باشيد.
گفتنی است دکتر خداداد حسینی مدرک کارشناسی خود در رشته مدیریت صنعتی را از دانشگاه علامه طباطبایی، مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی را از دانشگاه تهران و مدرک دکتری تخصصی در رشته مدیریت بازرگانی (استراتژی و ساختار) را از دانشگاه ملبورن استرالیا اخذ کرده است. وی تا کنون بیش از 120 مقاله علمی در نشریات معتبر ملی و بین المللی به چاپ رسانده و حدود 30 مقاله نیز در مجامع معتبر علمی داخلی و خارجی ارائه داده است. دکتر خداداد حسینی راهنمایی 13 رساله دکتری و حدود 70 پایان نامه کارشناسی ارشد را برعهده داشته و مشاور بیش از 200 پایان نامه و رساله بوده است. وی تا کنون 7 مورد کتاب ترجمه و تألیف کرده است و حدود 40 طرح تحقیقاتی- کاربردی انجام داده و یا در دست اقدام دارد. دکتر خدادداد حسینی که با رتبه علمی استاد در گروه مدیریت بازرگانی دانشکده مدیریت و اقتصاد مشغول تدریس است از سال 1388 تا کنون ریاست دانشکده را نیز برعهده دارد. از دیگر سوابق اجرایی وی می توان به ریاست مرکز کارآفرینی دانشگاه تربیت مدرس، ریاست مركز مطالعات مديريت و بهره وري ايران، نماينده ايران در سازمان ملي بهره وري آسيايي و ریاست كارگروه علوم انساني و عضو كميسيون بررسي نشريات علمي وزارت علوم، تحقيقاات و فناوري اشاره کرد.

24 مهر 1396 / تعداد نمایش : 1137