متن کامل خبر


 
همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست برگزار مي شود

خلاصه خبر: همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست دوم و سوم اسفندماه در سالن همايش هاي بين المللي دانشگاه الزهرا برگزار مي شود.

همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست دوم و سوم اسفندماه در سالن همايش هاي بين المللي دانشگاه الزهرا برگزار مي شود.
همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست، درصدد است تا گسترش و توسعه فضایتعامل میان مباحث نظری و اجرای آثار هنریِ هنرمندان ایرانی را در این حوزه فراهم سازد.
این همایش در نظر دارد تا به ارتقاء مباحثِ ضروریِ حفظِ محیط زیست و نیل به توسعه پایدار از طریق هنر بپردازد. در این راستا،هنر علاوه بر نقش زیباشناسانه و فرهنگ ساز خود، قادر خواهد بود تا به عنوان رسانه و ابزار آگاهی بخشی در جهت صیانت ازمنابع طبیعی و حفظ حرمتهای آن عمل کند.
پژوهش هاي بنيادي و كاربردي، هنر محيطي و مطالعات بين رشته اي، هويت ( بوم شناسي هنري) و محيط زيست، ‌بحران محيط زيست و آثار هنري و هنر و نگاه زيست محيطي در زندگي روزمره از جمله محورهاي اين همايش است.
آخرين مهلت ارسال چكيده مقالات تا 15 آبان ماه و مهلت ارسال مقاله كامل تا سوم دي ماه مي باشد.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايت همايش به  آدرس http://www.avoa-conf.onlineartgallery.ir مراجعه نمايند. 
 

15 مهر 1396 / تعداد نمایش : 952